VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți

30.996 anunțuri găsite

Se încarcă...
Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus - Sanpetru
Promovat Închiriere
photo_camera 14

Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus

location_on Sanpetru, Brasov

499 EUR
10 EUR/mp

Apartament 2 camere, complet echipat, loc de parcare inclus ndash; Sanpetru, Str. Sf. Stefan Acest apartament cu 2 camere, situat in Sanpetru, pe Stra...

bed 2 bathtub 1 square_foot 52 mp layers Et. 1 calendar_today 2024
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Oferta investitie Garsoniera  | zona Bartolomeu | Str. Lanii - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 6

Oferta investitie Garsoniera | zona Bartolomeu | Str. Lanii

location_on Brasov, Bartolomeu, Brasov

34.900 EUR
1.745 EUR/mp

Garsonier#259; de vacirc;nzare, zon#259; cu poten#539;ial investi#539;ional, Bartolomeu, Strada Lanii Icirc;#539;i propun spre vacirc;nzare o garsonie...

bed 1 bathtub 1 square_foot 20 mp layers Et. 4 calendar_today 1978
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Garsoniera cu acces stradal, zona Orizontului! - Bacau
Promovat Vânzare
photo_camera 6

Garsoniera cu acces stradal, zona Orizontului!

location_on Bacau, Orizont, Bacau

51.000 EUR

CasaYna propune spre vanzare o garsoniera situata la intersectia strazilor Orizontului cu strada Letea. Imobilul are acces stradal fiind ideal pentru...

bed 1 bathtub 1 square_foot 34 mp layers Et. parter calendar_today 1979
Casa Yna Casa Yna
Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou - Cluj-Napoca
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou

location_on Cluj-Napoca, Buna Ziua, Cluj

385.000 EUR

#127969; Apartament de vacirc;nzare icirc;n cartierul Buna Ziua ndash; bloc nou tip vil#259; #128205; Loca#539;ie: Buna Ziua, Cluj-Napoca #128207; Su...

bed 4 bathtub 2 square_foot 94 mp layers Et. 1 calendar_today 2018
Class Imobiliare Class Imobiliare
Apartament 2 camere zona Mihai Bravu - Ploiesti
Promovat Închiriere
photo_camera 7

Apartament 2 camere zona Mihai Bravu

location_on Ploiesti, Mihai Bravu, Prahova

300 EUR
8 EUR/mp

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Mihai Bravu. Este situat intr-un bloc din 1974 cu un regim de inal...

bed 2 bathtub 1 square_foot 40 mp layers Et. 1 calendar_today 1974
Discount Imobiliare Discount Imobiliare
Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

250.000 EUR
1.923 EUR/mp

Cas#259; superba icirc;n stil mediteranean cu 4 camere ndash; Sacirc;npetru, Bra#537;ovO cas#259; cu personalitate, construit#259; icirc;n stil medite...

bed 4 bathtub 2 square_foot 130 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartamentul  Narcisei  Burdujeni - Suceava
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 13

Apartamentul Narcisei Burdujeni

location_on Suceava, Burdujeni, Suceava

122.000 EUR

Expert Imobiliare Bucovina va ofera spre vacirc;nzare: Aparatamentul Narcisei cu 3 camere Compus din 2 dormitorare si 2 bai 2 balcoane Etaj 3 din 5...

bed 3 bathtub 2 square_foot 100 mp layers Et. 3 calendar_today 2015
Expert Imobiliare Bucovina Expert Imobiliare Bucovina
Vanzare apartament 3 camere, Piata Mihai Viteazul, Ploiesti - Ploiesti
Promovat Vânzare
photo_camera 16

Vanzare apartament 3 camere, Piata Mihai Viteazul, Ploiesti

location_on Ploiesti, Ultracentral, Prahova

110.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere, confort 1, decomandat, situat in Ploiesti, zona Republicii, la etajul 7 al unui bloc cu structura P+8E. Anul de construct...

bed 3 bathtub 2 square_foot 66 mp layers Et. 7 calendar_today 1986
Croma Imob Croma Imob
Vanzare apartament 2 camere decomandate bloc nou cu garaj in Marasti- zona Farmec - Cluj-Napoca
Promovat Vânzare
photo_camera 7

Vanzare apartament 2 camere decomandate bloc nou cu garaj in Marasti- zona Farmec

location_on Cluj-Napoca, Marasti, Cluj

225.000 EUR

CC38113170 : Vanzare apartament doua camere modern in Marasti- zona strazii Bucuresti- Parc Farmec, situat in bloc nou de 5 etaje construit in anul 20...

bed 2 bathtub 1 square_foot 63 mp layers Et. 1 calendar_today 2008
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Apartament spatios str. Povernei,  Romana/ Dorobanti - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament spatios str. Povernei, Romana/ Dorobanti

location_on Bucuresti, Dorobanti, Bucuresti Ilfov

225.000 EUR
2.368 EUR/mp

Oportunitate de Investi#539;ie: Apartament cu 4 Dormitoare icirc;n Zona Romana/ Doroban#539;i! V#259; prezent#259;m o proprietate cu un poten#539;ial...

bed 4 bathtub 2 square_foot 95 mp layers Et. 2 calendar_today 1974
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Apartament | 3 camere | Cochet | Parcare | Carpatilor - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 12

Apartament | 3 camere | Cochet | Parcare | Carpatilor

location_on Brasov, Calea Bucuresti, Brasov

599 EUR
9 EUR/mp

Stim ca atat confortul, stilul, cat si zona sunt aspecte foarte importante in alegerea unui apartament in care sa locuiesti, asa ca vrem sa iti prezen...

bed 3 bathtub 2 square_foot 70 mp layers Et. 3 calendar_today 1980
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Garsoniera intabulata 36 mp | Comision 0% |Avantgarden Brasov - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 10

Garsoniera intabulata 36 mp | Comision 0% |Avantgarden Brasov

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

68.400 EUR
1.900 EUR/mp

COMISION 0% Garsoniere noi de vacirc;nzare icirc;n Avantgarden Bra#537;ov, mai multe unit#259;#539;i disponibile la demisol! Icirc;n ansamblul reziden...

bed 1 bathtub 1 square_foot 36 mp layers Et. demisol calendar_today 2020
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere , decomandat. Zona Aurel Vlaicu, Arad - Arad
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 4

Apartament 2 camere , decomandat. Zona Aurel Vlaicu, Arad

location_on Arad, Aurel Vlaicu, Arad

62.950 EUR

Comision de la cumparator % Va propunem spre vanzare, un apartament cu 2 camere, situat in zona Aurel Vlaicu , intr-un bloc cu lift , confort 1, deco...

bed 2 bathtub 1 square_foot 63 mp layers Et. 7 calendar_today 1990
Apartament de vanzare Arad Apartament de vanzare Arad
COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3 - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 18

COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

227.000 EUR
2.162 EUR/mp

Apartament NOU tip penthouse - duplex, finalizat, cu terase generoase #537;i spa#539;ii atent gacirc;ndite pentru confort real, disponibil icirc;n car...

bed 3 bathtub 2 square_foot 105 mp layers Et. 8 calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Pensiune cu priveliste fabuloasa, zona boema, Bran, Brasov. - Bran
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 19

Pensiune cu priveliste fabuloasa, zona boema, Bran, Brasov.

location_on Bran, Brasov

480.000 EUR
1.920 EUR/mp

Comision cumparator 0%. ASCENDENT IMOBILIARE va prezinta spre vanzare o REPREZENTARE EXCLUSIVA materializata printr-o proprietate de exceptie, situata...

bed 16 bathtub 7 square_foot 250 mp layers Et. parter calendar_today 2006
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
COMISION 0% | Apartament 2 camere tip studio | Parcare privata | 2 boxe depozitare - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 14

COMISION 0% | Apartament 2 camere tip studio | Parcare privata | 2 boxe depozitare

location_on Brasov, Noua, Brasov

114.900 EUR
3.105 EUR/mp

Ai gasit fix genul de apartament icirc;n care niciun col#539; nu e irosit, iar fiecare metru p#259;trat conteaz#259;, iar COMISIONUL este 0% pentru cu...

bed 2 bathtub 1 square_foot 37 mp layers Et. parter calendar_today 2019
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 22

Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

2.000 EUR
22 EUR/mp

Apartament 3 camere tip Penthouse, teras#259; cu view spectaculos ndash; Avantgarden Coresi - KasperVrei sa duci confortul la alt nivel? Acest apartam...

bed 3 bathtub 2 square_foot 92 mp layers Et. 9 calendar_today 2017
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament premium | Ultracentral | 129 mp | Parcare acoperita - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 19

Apartament premium | Ultracentral | 129 mp | Parcare acoperita

location_on Brasov, Ultracentral, Brasov

1.200 EUR
9 EUR/mp

ID intern: 6869REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament deosebit, situat pe Calea Poienii, la etajul 2 al unei vile elegante, intr-un...

bed 4 bathtub 3 square_foot 129 mp layers Et. 2 calendar_today 1930
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Apartament 3 camere | gradina proprie 127 mp | Parcare Sanpetru - Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 18

Apartament 3 camere | gradina proprie 127 mp | Parcare Sanpetru - Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

148.900 EUR
2.190 EUR/mp

Apartament 3 camere, incalzire in pardoseala si cu gr#259;din#259; proprie de 127 mp, parcare #537;i mobilier inclus | Sacirc;npetru ResidenceUn apart...

bed 3 bathtub 2 square_foot 68 mp layers Et. parter calendar_today 2022
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Vila superba cu 5 camere si 4 bai Bunloc Brasov Comision 0% - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 17

Vila superba cu 5 camere si 4 bai Bunloc Brasov Comision 0%

location_on Brasov, Vest, Brasov

399.000 EUR
2.046 EUR/mp

VIL#258; IMPRESIONANT#258; CU PRIVELI#536;TE C#258;TRE TAcirc;MPA #536;I POST#258;VARUL | BUNLOC | STRADA PASTORULUIIcirc;ntr-o zon#259; deosebit de l...

bed 5 bathtub 4 square_foot 195 mp calendar_today 2018
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament decomandat 3 camere zona Unirii ACR - Buzau
Promovat Vânzare
photo_camera 10

Apartament decomandat 3 camere zona Unirii ACR

location_on Buzau, Patriei, Buzau

77.900 EUR
1.159 EUR/mp

ID INTERN 6469 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 3 camere decomandat, zona Unirii-strada Patriei.Imobilul, confort 1, in suprafat...

bed 3 bathtub 2 square_foot 67 mp layers Et. 4 calendar_today 1979
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Apartament 2 camere | Openspace | Top City | Coresi - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 7

Apartament 2 camere | Openspace | Top City | Coresi

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

499 EUR
9 EUR/mp

Imi face placere sa va prezint un apartament modern, luminos, situat in cartierul Tractorul, la doar 7 minute de mers pe jos fata de Mall Coresi.Loca#...

bed 2 bathtub 1 square_foot 55 mp layers Et. 1 calendar_today 2024
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 3 camere 2022 | Boxa + Parcare | Bartolomeu - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 18

Apartament 3 camere 2022 | Boxa + Parcare | Bartolomeu

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

175.500 EUR
2.458 EUR/mp

ID intern: 6947.Comision 0%.Regis Imobiliare propune in exclusivitate inspre vanzare un apartament cu 3 camere situat in complexul rezidential Avangar...

bed 3 bathtub 1 square_foot 71 mp layers Et. parter calendar_today 2022
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Apartament cu 2 camere si parcare zona Tractorul mall Coresi - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 15

Apartament cu 2 camere si parcare zona Tractorul mall Coresi

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

530 EUR
9 EUR/mp

ID intern: 5572Disponibil din 30 maiREGIS Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament in complexul TopZone. Acesta se afla in Tractorul pe str...

bed 2 bathtub 1 square_foot 60 mp layers Et. 2 calendar_today 2020
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies