VDI.ro

Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni

Popesti-Leordeni, Leordeni

309.990 EUR

Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov

309.990 EUR
2.067 EUR/mp
ID: VDI643.1228527 | Publicat: 12.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 18 vizualizări
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 1
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 2
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 3
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 4
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 5
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 6
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 7
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 8
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 9
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 10
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 11
Vila individuala 4 Camere 3 Bai - Penny - Popesti Leordeni - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 150 mp calendar_today 2022 home 150 mp constr. terrain 566 mp teren

Descriere

VILA INDIVIDUALA - GATA DE MUTATLocatie : Popesti Leordeni - Strada RasarituluiSuprafata utila : 150 MpTeren : 566 mpMobilata si Utilata (cum se vede in poze)An constructie : 2022Compartimentare :- parter : hol, living, camera tehnica, baie, bucatarie inchisa, terasa ;- etaj : hol, baie, 3 dormitoare (unul cu baie proprie si dressing)- pod depozitare (placa de beton si peste etajul 1, iar accesul se face cu scara chepeng) .3 Locuri de parcare in curtea din fata (cea care este si amenajata)Mijloace se transport in comun : STB 440, 480.Penny Market (la 900 m) .Pret : 310.000 euroPentru vizionari si mai multe detalii ma puteti contacta la : 0729 - 233 - 211

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1228527
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 150 mp
Suprafață construită 150 mp
Suprafață teren 566 mp
Camere 4
An construcție 2022
Preț/mp 2.067 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Leordeni, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)