VDI.ro

Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp t...

Barnova

160.000 EUR

Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren

location_on Barnova, Iasi

160.000 EUR
1.839 EUR/mp
ID: VDI199.1221662 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 1
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 2
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 3
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 4
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 5
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 6
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 7
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 8
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 9
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 10
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 11
Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 bai I 500 mp teren - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 87 mp bathtub 2 băi calendar_today 2026 home 127 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Casamp;#259; individualamp;#259; de vamp;acirc;nzare amp;ndash; Barnova, Paun - 160.000 eurolt;br /gt;lt;br /gt;Se oferamp;#259; spre vamp;acirc;nzare casamp;#259; individualamp;#259; situatamp;#259; amp;icirc;n zona Barnova, Paun, amplasatamp;#259; langa padure, amp;icirc;ntr-o zonamp;#259; liniamp;#537;titamp;#259;, la 2 km de Soseaua Bucium.lt;br /gt;lt;br /gt;Imobilul are o suprafaamp;#539;amp;#259; utilamp;#259; de 87 mp, la care se adaugamp;#259; o terasamp;#259; de 17 mp. Casa este construitamp;#259; integral din camp;#259;ramp;#259;midamp;#259;.lt;br /gt;lt;br /gt;Compartimentare:lt;br /gt;-livinglt;br /gt;-3 dormitoarelt;br /gt;-bucamp;#259;tamp;#259;rielt;br /gt;-2 baielt;br /gt;-2 teraselt;br /gt;lt;br /gt;In pod exista posibilitatea amenajamp;#259;rii a amp;icirc;ncamp;#259; 3 dormitoare amp;#537;i a unei bamp;#259;i.lt;br /gt;lt;br /gt;Proprietatea dispune de 500 mp teren. amp;Icirc;n curte sunt disponibile 2 locuri de parcare.lt;br /gt;lt;br /gt;Casa are termen de predare 2 luni, finisajele ce urmeaza a fi facute sunt incluse in pret.lt;br /gt;lt;br /gt;Casa este potrivitamp;#259; pentru cei care cautamp;#259; o locuinamp;#539;amp;#259; amp;icirc;ntr-o zonamp;#259; retrasamp;#259;, cu acces facil camp;#259;tre punctele de interes din zonamp;#259; si oras.lt;br /gt;lt;br /gt;Pentru detalii suplimentare amp;#537;i programarea unei vizionamp;#259;ri, vamp;#259; stamp;#259;m la dispoziamp;#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221662
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 87 mp
Suprafață construită 127 mp
Suprafață teren 500 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2026
Preț/mp 1.839 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 160.000 €
120.000 € 300.000 €
Medie zonă:203.312 €