VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Bucuresti

Filtre

Toate cartierele expand_more
Niciun cartier găsit
auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 1 camere de vânzare în Bucuresti

251 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare - Bucuresti
Vânzare
78.000 EUR
photo_camera 9

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare

location_on Bucuresti, Drumul Taberei

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot368 mp layersEt. 3 calendar_today2007
GLX2271B.Angheluta Lenuta Angheluta Lenuta
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vanzare garsoniera Piata Muncii, Maior Coravu, Parcul National - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
79.000 EUR
photo_camera 12

Vanzare garsoniera Piata Muncii, Maior Coravu, Parcul National

location_on Bucuresti, Vatra Luminoasa

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot30 mp layersEt. 7 calendar_today1968
Florin Filip Florin Filip
Filado imobiliare Filado imobiliare
Garsoniera Gara De Nord COD 247 - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
54.900 EUR
photo_camera 5

Garsoniera Gara De Nord COD 247

location_on Bucuresti, Gara de Nord

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot27 mp layersEt. 3 calendar_today1964
GLX2579B.Valentin Valimareanu Valentin Valimareanu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 2 Camere | Linda Residence | Sector 3 | 81 MP | Boxa - Bucuresti
Vânzare
120.000 EUR 1.481 €/mp
photo_camera 11

Apartament 2 Camere | Linda Residence | Sector 3 | 81 MP | Boxa

location_on Bucuresti, 23 August

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot81 mp layersEt. 1 calendar_today2010
Easy Vision Easy Vision
Easy Vision Easy Vision
Vanzare garsoniera Drumul Taberei ANL Brancusi parcare - Bucuresti
Vânzare Exclusiv
79.990 EUR
photo_camera 12

Vanzare garsoniera Drumul Taberei ANL Brancusi parcare

location_on Bucuresti, Drumul Taberei

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot47 mp layersEt. 1 calendar_today2008
GLX71.Catalin Ionescu Catalin Ionescu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vanzare garsoniera | Piata Alba Iulia - Traian Popovici | 40 mp | - Bucuresti
Vânzare
76.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 9

Vanzare garsoniera | Piata Alba Iulia - Traian Popovici | 40 mp |

location_on Bucuresti, P-ta Alba Iulia

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot38 mp layersEt. 8 calendar_today1983
Catalina Parvu Catalina Parvu
Refinder Refinder
Vanzare garsoniera 40 mp | Dristor - Baba Novac | mobilata si utilata | - Bucuresti
Vânzare
80.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 11

Vanzare garsoniera 40 mp | Dristor - Baba Novac | mobilata si utilata |

location_on Bucuresti, Dristor

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot40 mp layersEt. 8 calendar_today1980
Catalina Parvu Catalina Parvu
Refinder Refinder
Vanzare garsoniera 40 mp | Piata Alba Iulia - Traian Popovici| mobilata si utilata | - Bucuresti
Vânzare
80.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 11

Vanzare garsoniera 40 mp | Piata Alba Iulia - Traian Popovici| mobilata si utilata |

location_on Bucuresti, P-ta Alba Iulia

Catalina Parvu Catalina Parvu
Refinder Refinder
Garsoniera, conf 1, mobilata, Liceul Iulia Hasdeu, Metrou Obor - Bucuresti
Vânzare
62.000 EUR
photo_camera 9

Garsoniera, conf 1, mobilata, Liceul Iulia Hasdeu, Metrou Obor

location_on Bucuresti, Obor

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot30 mp layersEt. 9 calendar_today1968
person
Viorel Oprescu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vânzare
80.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 11

location_on Bucuresti, P-ta Alba Iulia

Catalina Parvu Catalina Parvu
Refinder Refinder
Vânzare
80.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 11

location_on Bucuresti, Dristor

Catalina Parvu Catalina Parvu
Refinder Refinder
Vânzare
80.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 11