VDI.ro

Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Corn...

Targu Mures, Cornisa

108.000 EUR

Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa

location_on Targu Mures, Cornisa, Mures

108.000 EUR
2.250 EUR/mp
ID: VDI308.1227235 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 45 vizualizări
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 1
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 2
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 3
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 4
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 5
Apartament cu 2 camere de vanzare, mobilat si utilat in Cornisa - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1964 home 52 mp constr.

Descriere

Star Galaxy Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, semidencomandat, situat la etajul 4 din 4, aflat in Cornisa str. Nicolae Grigorescu.Compartimentare: 1 bucatarie, 1 living, 1 dormitor, 1 baie si 1 camara.Dotarile apartamentului sunt: centrala proprie, aer conditionat, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet si usa metalica.Alte dotari:- masina de spalat rufe- aragaz- hota- frigiderPretul este 108.000 Euro.Comision 0 pentru cumparator.Ce ne recomanda:- Suntem firma de imobiliare din Tirgu Mures ce a adus si facut primul Turul Virtual 3D.- Avem 10 ani de experienta in domeniu- Intermediem tranzactii imobiliare atat local cat si national..

Detalii proprietate

ID anunț VDI308.1227235
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 52 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1964
Preț/mp 2.250 EUR/mp

location_on Localizare

Cornisa, Targu Mures, Mures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 108.000 €
51.800 € 265.000 €
Medie zonă:112.780 €