VDI.ro

Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decom...

Bucuresti, Vitan Mall

211.900 EUR

Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat |

location_on Bucuresti, Vitan Mall, Bucuresti Ilfov

211.900 EUR
2.985 EUR/mp
ID: VDI177.1219814 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 7 vizualizări
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 1
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 2
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 3
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 4
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 5
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 6
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 7
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 8
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 9
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 10
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 11
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 12
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 13
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 14
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 15
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 16
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 17
Vanzare apartament 2 camere | Vitan Mall | etaj 4/12 | decomandat | 71mp utili | mobilat si utilat | - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 71 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 2018 home 80 mp constr.

Descriere

Agentia REfinder va propune spre vanzare un apartament 71mp utili, in zona Vitan Mall, situat intr-un bloc de 12 etaje, construit in anul 2018, este situat la etajul 4, are 2 camere, 1 bai(e) , balcon(oane). Compartimentarea este de tip decomandat si are o suprafata utila totala de 71mp.Pozitonat stradal, in imediata apropiere de Mall Bucure#537;ti pe Calea Vitan, apartamentul se remarca prin suprafata generoas#259;, este luminos, are centrala termica proprie, aer conditionat, balcon inchis, mobilat si utilat complet , asa precum se si vinde.Pretul de vanzare este: 211900 EURO.Id intern: REF0031314. !!Pentru serviciile de intermediere imobiliara, Agentia percepe un comision standard din pretul de vanzare!! !!Vizionarile se fac doar icirc;n baza semnarii icirc;n prealabil a Fisei de Vizionare.!!

Detalii proprietate

ID anunț VDI177.1219814
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 71 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 12
An construcție 2018
Preț/mp 2.985 EUR/mp

location_on Localizare

Vitan Mall, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 211.900 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.889 €