VDI.ro

Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500...

Brasov, Bartolomeu

131.500 EUR

Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro

location_on Brasov, Bartolomeu, Brasov

131.500 EUR
2.435 EUR/mp
ID: VDI587.1222192 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 1
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 2
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 3
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 4
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 5
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 6
Apartament 2 camere Avantgarden ,mobilat,parcare,beci,131500 Euro - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 2015 home 62 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, situat in ansamblul Avantgarden 3, la etajul 7 din 8, cu o suprafata de 62 mp + 2 balcoane, ideal pentru cei care isi doresc confort si functionalitate intr-o zona apreciata. Locuinta este mobilata si utilata complet, astfel incat te poti muta imediat. Apartamentul este situat intr un bloc foarte primitor, cu locatari linistiti. Locatia este ideala, in apropiere gasind magazin alimentar, centre comerciale, diverse restaurante, cafenele si baruri, parc, ideale pentru a te relaxa singur sau in familie. Acces usor la transportul public, cu statii de autobuz la mica distanta. Apartamentul dispune si de 2 balcoane, spatii utile atat pentru relaxare, cu o priveliste incantatoare catre Muntii Bucegi, cat si pentru activitati zilnice. Boxa inclusa in pretul apartamentului. Un apartament bine intretinut, amplasat intr-un complex cautat o alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. COD 7269.PRET 131500 Euro

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1222192
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 7
Nr. etaje clădire 8
An construcție 2015
Preț/mp 2.435 EUR/mp

location_on Localizare

Bartolomeu, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 131.500 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.382 €