Vanzare apartament 3 camere | Piata Romana metrou | etaj 1/4 | decomandat | renovat | fara risc seismic |
Bucuresti, Romana, Bucuresti Ilfov
214.900 EUR
· 2.904 EUR/mp
Ioana Manea
Refinder
0790881350
ioana.manea@refinder.ro
3
Camere
2
Bai
74 mp
Suprafata
1
Etaj
1958
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare un apartament ultracentral, in imediata vecinatate a, metrou Piata Romana .
Cu o localizare excep#539;ional#259;, intr-un bloc 1958, fara incadrare in clasa de risc seismic.
Apartamentul a fost complet renovat nefiind locuit de la renovare.
Cu o structura de rezisten#539;#259; pe stacirc;lpi de beton si pereti exteriori de 45 cm grosime, intr-un bloc curat , ingrijit cu curte interioar#259;.
Apartamentul are 3 camere: 18, 16 si 14mp plus dependin#539;e si 2 balcoane icirc;nchise cu termopan, complet decomandat, cu o suprafa#539;#259; utila de 73,5mp
Confortul termic este asigurat de centrala termica nou#259;.
Apartamentul nu a fost locuit de la renovare.
Pre#539; vacirc;nzare: 214900Euro negociabil