ID: VDI379.1219231

Vila exceptionala Codlea

Codlea, Exterior Nord, Brasov
285.000 EUR · 648 EUR/mp
Elena Kansoun
Regis Imobiliare
0774994172
elena.kansoun@regisimobiliare.ro
4
Camere
3
Bai
440 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
ID intern: 6840.Regis Imobiliare va prezinta ,spre vanzare o vila situata intr un cartier nou in Codlea.Proprietatea situata intr o locatie privilegiata,la poalele muntilor,este o oportunitate investitionala pentru cei care isi doresc o proprietate familiala sau o investitie in domeniul hotelier.Detalii tehnice:-Parter: in curs de finisare,cu suprafata de 141,45,este in curs de finisare este prevazut cu incalzire atat in pardoseala cat si cu calorifere si se poate compartimenta intr un living generos,bucatarie cu zona de dinning si baie- Etaj: finisat si mobilat ,este compartimentat intr un living generos,3 dormitoare si 2 bai- Pod cu suprafata generoasa de 159,97 mp,care poate fi compartimentata in functie de necesitatile noului proprietarUtilitatile sunt la limita de hotar a proprietatii.Incalzirea se face cu cazan Wiessmann pe lemne ,de 60 kw si boiler de de 300 l.Constructia este solida ,cu fundatie de 1,50m, materiale de constructie de calitate premium,acoperisul este din tabla de...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila440 mp
Suprafata construita500 mp
Suprafata teren500 mp
Camere4
Bai3
Etaj1
An constructie2025