ID: VDI354.1219177

Exclusiv - PENTHOUSE 428 MP | PIPERA | Mobilat Lux & 2 Loc Parcare

Bucuresti, Pipera, Bucuresti Ilfov
695.000 EUR · 3.737 EUR/mp
MTK REAL ESTATE COMPANY
MTK Realestate
0751.414.927
office@mtkrealestate.ro
4
Camere
3
Bai
186 mp
Suprafata
5
Etaj
2021
An constructie
Descriere:
MTK Real Estate va propune spre achizitie un apartament de 4 camere, mobilat ca si in imaginile de mai sus; acesta oferind o vedere spectaculoasa si lumina naturala generoasa in fiecare incapere. Complexul face parte din unul dintre cele mai exclusiviste complexe rezidentiale din Pipera, avand in interior sala de fitness, piscina exterioara, spatii pentru copii si multe alte beneficii. Proiectat in detaliu, acest imobil de tipul S+P+5E, va pune la dispozitie o gama larga de resedinte exclusive de lux, satisfacand cele mai rafinate gusturi. Localizat in Zona de Nord a capitalei, complexul raspunde celor mai exigente cerinte, beneficiaza de proximitatea celor mai bune scoli si gradinite, atat private cat si publice: Scoala Americana, British School, Olga Gudynn etcShopping centers si supermarkets: Jolie Ville, Baneasa Shopping City, Pipera Plaza; Mega Image la numai 50 de m, LIDL; Spatii de recreere si fitness: Atlantis Club, World Class, Gradina Zoologica;Restaurante si cafenele: Strip...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila186 mp
Suprafata construita428 mp
Camere4
Bai3
Etaj5
An constructie2021